Podziękowanie za dar serca

W ubiegłą sobotę zakończyliśmy w naszej szkole akcję charytatywną Szlachetna Paczka. Dzięki ogromnej pomocy uczniów, rodziców, nauczycieli i sióstr udało się nam zebrać kwotę 4833,98 zł.

Mogliśmy tym samym zakupić wszystkie potrzebne rzeczy, o które prosiła wybrana przez nas rodzina (najważniejsze to: nowa lodówka, ubrania i obuwie na zimę).Łącznie z rzeczami, które otrzymaliśmy, oprócz wsparcia finansowego, spakowaliśmy razem 35 paczek. Chciałyśmy zapewnić, że każda nawet najmniejsza pomoc jest niezwykle cenna. Szczególnie dziękujemy pani Ewie Winiarskiej za pomoc w organizacji, poświęcony czas i hektolitry spalonej benzyny. Dziękujemy!!!

„Wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie:
Pójdźcie błogosławieni Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo przygotowane wam od założenia świata!
Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść;
byłem spragniony, a daliście Mi pić;
byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie,
byłem nagi, a przyodzialiście Mnie;
byłem chory, a odwiedziliście Mnie;
byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie”.

s. Agnieszka Kamińska i Maria Łuszczkiewicz

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Podziękowanie za dar serca