Fizycy z SP znów wśród najlepszych

W powszechnej opinii zadania tegorocznego II etapu Małopolskiego (Kuratoryjnego) Konkursu z Fizyki dla szkół podstawowych były potwornie trudne, jednak dla fizyków z naszego zespołu szkół przeszkody są tylko po to, aby je przełamywać.

Nic więc dziwnego, że koledzy Stanisław Podolski (8b) oraz Otto Pazera (8a) z łatwością przekroczyli wymagany próg 82% punktów i znaleźli się na bardzo krótkiej, bo liczącej zaledwie 30 uczniów, liście zakwalifikowanych do etapu finałowego. Równie dobrze spisał się Błażej Jamróz z 8a, któremu do przejścia do III etapu zabrakło naprawdę niewiele.

Z wszystkich trzech jesteśmy bardzo dumni, a że w miarę jedzenia apetyt wzrasta - czekamy na więcej.

Jesteś tutaj: Strona główna Osiągnięcia Fizycy z SP znów wśród najlepszych