"Rymuj Zdrowo"

W listopadzie za sprawą świetlicowego konkursu „rymuj zdrowo” uczniowie razem ze swoimi rodzicami mogli sprawdzić swoje siły jako poeci, w dodatku eksperci od zdrowego stylu życia. Powstały ciekaw prace promujące sport i zdrowe odżywianie.

Laureaci:

1 miejsce
Hania Uchacz IIb
Piotr Franczak IIb

2 miejsce
Grzegorz Szyja Ic

3 miejsce
Antosia Rożnowska Ic

Wyróżnienia:

Gabrysia Dziedzic IIa
Zosia Domagała IIb
Natalia Sanakiewicz Ib
Aleksandra Calik Ia
Roksana Maślak IIIa

Wszystkie prace zostały nagrodzone. Serdecznie gratulujemy!

Jesteś tutaj: Strona główna Świetlica "Rymuj Zdrowo"